Assassin’s Creed : Valhalla, Hidden Blade Silahını Eski Haline Getirecek

61

Asassin’s Creed serisinin yeni oyunu olacak olan Assassin’s Creed : Valhalla ile ilgili gelen son bilgiler oyunun Viking evrenini konu alacağı ve Vikingler teması işleneceğinden dolayı Vikinglere özel silahların da dahil edileceği yönündeydi.

Viking atmosferini yaşatmak isteyen Asasssin’s Creed Valhalla kreaktif direktörü Ashraf İsmail, serinin çok önceki oyunlarından beri bulunan hidden blade ile ilgili açıklama yaptı. Gizli bıçak ile suikastlerin önemine vurgu yapılırken oyunda her düşmanın Hidden Blade’in tek hamlesi ile öldürülebileceğini ifade etti. Bu bağlamda Viking atmosferine özgü silahların yanında Assassin’s Creed serisine özgü gizli bıçak suikastleri de yine olacak.

Assassin’s Creed Valhalla bu yıl sonuna doğru PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, Stadia, PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun hakkında geçtiğimiz günlerde oynanış fragmanı da yayınlanmış ancak fragman pek çok eleştiri alıp unlike yağmuruna tutulmuştu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.