Assassin’s Creed Valhalla İçin Sinematik Fragman Yayınlandı

184

Assassin’s Creed serisi için ilerleyen süreçte yeni bir oyun daha piyasaya sürülecek olup, Odyssey’in ardından çıkacak olan yeni AC oyununun ismi Assassin’s Creed: Valhalla olacak. Assassin’s Creed : Valhalla oyuncuları Viking dönemine götürecek.

Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan Assassin’s Creed serisi için bu zamana kadar pek çok oyun piyasaya sürüldü. 2017 yılından beri Assassin’s Creed Origins ile birlikte büyük bir başkalaşım kazanan seri için yakında Assassin’s Creed: Valhalla oyunu da piyasaya sürülecek. Oyunun 2020 yılının sonlarına doğru resmen çıkış yapması bekleniyor. Asasssin’s Creed : Valhalla, PC , Xbox One, PlayStation 4 için çıkacak ve aynı zamanda Xbox Sreies X ve PlayStation 5 konsollarına da gelecek olup bu noktada yeni bir heyecan tufanı meydana getirecek.

Yayınlanan sinematik fragmana bakılacak olursa Assassin’s Creed : Valhalla içerisinde oyuncuları çetin bir savaş atmosferi bekliyor olacak ve bu atmosferde güçlü bir suikastçiyi yöneteceğiz. Ubisoft Montreal Studios eliyle geliştirilen yeni Assassin’s Creed : Valhalla oyununun ilk sinematik fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.