Assassin’s Creed : Valhalla Ön Sipariş Fiyatının Çok Yüksek Olması Dikkat Çekiyor

189

Uplay platformu üzerinde Assassin’s Creed : Valhalla oyununun ön sipariş rakamları yayınlandı. Genel itibariyle oyunun epey yüksek bedeller karşılığında sipariş edilebildiğini belirtmek gerekiyor.

Ubisoft şirketi mağazası Uplay üzerinde genellikle Assassin’s Creed köşesine yer verir ve Assassin’s Creed : Valhalla tanıtım videosunun ardından da aynı şeyi yaptı. Store üzerinde çok sayıda Asasssin’s Creed : Valhalla duyurusu yapan şirket, standart edition, gold edition, ultimate edition şeklinde Assassin’s Creed : Valhalla’yı üç farklı seçenekle satıyor. Assassin’s Creed : Valhalla Standart Edition beklendiği üzere en ucuz paket olup fiyatı Uplay üzerinde 269,00 TL. Ultimate Team sürümü ise 449,00 TL’den satılıyor ve bu sürüm içerisinde season pass paketini de barındırıyor. Satılan üçüncü ve son seçenek ise Assassin’s Creed : Valhalla Ultimate Edition olup bu en pahalı sürüm çünkü season pass ve ultimate pack barındırıyor ve 495,00 TL’den satılıyor.

Uplay üzerinde listelenen fiyatlar ucuzdan pahalıya doğru sırasıyla 269,00 TL , 449,00 TL ve 495,00 TL şeklinde olup bu rakamların özellikle oyunun 2020 yılının sonlarına doğru çıkacağı düşünüldüğünde ve ön sipariş fiyatları olduğu nazara alındığında oldukça yüksek gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.