Assassin’s Creed : Valhalla Oynanış Fragmanı Yayınlandı Yayınlanmasına Ama…

88

Assassin’s Creed serisi son yıllarda önemli değişikliklere gebe. Son piyasaya sürülen Assassin’s Creed Odyssey oyununda da bunu açıkça görmüştük. Ubisoft şimdi de Assassin’s Creed : Valhalla denemesi yapıyor ve oyuna dair ilk oynanış fragmanını yayınlandı.

Söz konusu fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yayınlanan bu fragmanda da açıkça görülüyor ki Assassin’s Creed : Valhalla grafiksel olarak önceki oyunlara göre daha karanlık ve gerçekçi bir tema sunmaya çalışacak. Elbette oyunu en ihtişamlı bir şekilde oynayabilmek için çok iyi bir sistem gerekecektir.

Oynanış videosu ile ilgili dikkat çekici olan bir başka nokta da videonun çok fazla eleştiriye maruz kalması. Bunun sebebi de yayınlanan videonun oyuncuların beklentilerini karşılamaması. Ubisoft cephesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada ilerleyen günlerde oyuna dair daha fazla detaya inileceğinden yani detaylı bir oynanış videosu da yayınlanacağından bahsedildi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.