Assassin’s Creed’in 4 oyunu için indirim fırsatı başladı

125
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Assassin’s Creed serisi dahilinde bu zamana kadar pek çok oyun piyasaya sürüldü. İşte bu oyunlardan dördünün bulunduğu Assassin’s Creed Bundle içeriği şu an Steam üzerinde oldukça uygun bir fiyattan satılıyor.

Seriye ait Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed Rogue, Asssasin’s Creed Black Flag ve Assassin’s Creed Syndicate oyunlarının bulunduğu Assassin’s Creed Bundle içeriği %72 oranında indirim aldı. Paketin fiyatı 568,98 TL’den 161,03 TL’ye düştü. Steam mağazası aracılığıyla indirimden yararlanarak dört oyuna birden ömür boyu sahip olabilirsiniz.

Elbette bu kampanyada bir pazarlama stratejisi kokusu da alıyoruz. Netice itibariyle bu dört oyun da artık eskidi ve dördünün toplamının zaten 598,98 TL edecek değerde olmadığı ortada. Ancak Ubisoft bu dört oyunu olduğundan daha yüksek fiyatlarda gösterip daha sonra da indirim fırsatı sunmakta. Yine de hala Assassin’s Creed oyunlarını oynamayanlar için tüketici yararına da bir strateji olduğunu düşünmekteyiz. Netice itibariyle söz konusu dört oyun için 161 TL fiyat etiketi gayet makul gözüküyor.

OKU:  Odyssey'de horoz saldırısına uğrayan oyuncular şaşkın
Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir