ASUS, İki Farklı AMD RX 5600 XT Sürümü Duyurdu

43

Grafik kartları için özel soğutma sağlayıp piyasaya süren ASUS, şimdi de RX 5600 XT için iki ve üç fanlı olmak üzere grafik kartlarıyla geliyor.

Kartlardan biri ROG Strix serisine ait olup bilindik ROG Strix tasarımıyla gelecek. ROG Strix Radeon RX 5600 ismiyle gelecek olan grafik kartı, PCB yüzeyindeki bileşenlerle Auto-Extreme teknolojisiyle hassas bir şekilde lehimlenerek ortaya çıkarılmış. Kart referans modele nazaran daha yüksek hıza sahip ve böylece oyunlarda biraz daha yüksek FPS alabilmek mümkün olacak. Aynı zamanda meşhur üçlü ROG Strix fanları yine çok iyi iş görecek. Sessiz fanlarla ve kaliteli ısı borularıyla ideal sıcaklık derecelerinde oyun oynamak mümkün olacak.

Duyurulan bir diğer model olan ASUS Dual Radeon RX 5600 XT EVO ise iki fana sahip. Yine yüksek performans vadeden kart, sıcaklıkları kontrol etmek adına eksen teknolojili iki fana sahip olup sessiz ve kaliteli fanlarıyla bilindik ASUS kalitesini yansıtacak gibi gözüküyor.  Elbette sürümlerin hangi fiyattan satışa sunulacağı büyük merak konusu ancak henüz bu konuda bir gelişme gözükmüyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.