ASUS ROG Phone 2 Özellikleri Belli Oldu

497

ASUS’un yeni ROG Phone 2 akıllı telefonunun özellikleri belli oldu.  Cihazın özellikleri Geekbench ile belli olurken sahip olduğu özellikler dikkat çekti.

Üründe Snapdragon 855 + işlemcinin kullanıldığı bilgisine ulaşılırken toplam 12 GB RAM’le de geleceği ortaya çıktı. Toplam 6.24 inç büyüklüğünde ekranı bulunan modelin FHD+ ekran çözünürlüğü yer almakta olup toplam 4.500 mAh batarya içermekte.

Telefon oyuncular için özel olarak geliştirilmekte olup 120 Hz ekran yenileme hızını destekleyebiliyor. Hz değerleri kullanıcının o anki tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Telefon yazılımsal olarak Android 9 Pie işletim sistemiyle gelecek olup uzun bir süre yazılım güncellemeleri desteklerinden de yararlanacak.

Ürünün tanıtımının 23 Temmuz günü gerçekleştirilmesi bekleniyor. Böylece cihaz hakkında daha fazla detay ortaya çıkabilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.