Asus Zenfone 6 nasıl olacak? Telefonun görseli sızdırıldı!

290
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus,  MWC 2018 etkinliğinde Zenfone 5 ve Zenfone 5Z modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu modellerin ardından  Zenfone 6’nın nasıl olacağını merak konusuydu. Sonunda beklenen oldu ve Zenfone 6’nın ilk görseli sızdırıldı.

Mobil Dünya Kongresi’nin bu yılki etkinliğinin düzenlenmesine çok az bir zaman kaldı. Fakat Asus tarafından basın etkinliği davetiyeleri henüz dağıtılmadı. Bu konuya dair resmi açıklama olmasa da Asus’un yeni akıllı telefonu Zenfone 6’ya dair bir haber elimize ulaştı. Sızan görsellerin Zenfone 6’ya ait olduğu iddia ediliyor.

Sızdırılan görsele baktığımızda telefonun arka yüzü, son zamanların modası olan renk geçişli bir yapıda. Telefonun üçlü arka kamera ile geleceği söylenmekteydi ve denilenin üzerine de öyle. Zenfone 6, üçlü arka kameraya sahip olacak. Dikkat çeken bir detay ise telefon kutusu. Bu demek oluyor ki Zenfone 6, yakın bir zaman içinde piyasaya sunulacak. Telefonun önden görüntüsü henüz yok. Fakat su damlası çentikli bir ekranla geleceği iddia ediliyor.

OKU:  ASUS ROG Phone 2 Özellikleri Belli Oldu

 

 

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir