Atakan Kayalar’ı Ünlü Eden Muhabir Pişman Olduğunu Açıkladı

55

Atakan Kayalar’ı yaptığı Twitter paylaşımıyla bir anda ünlü eden muhabir açıklama yaptı. Habere ilişkin detaylar aşağıda…

Twitter üzerinde yapılan bir paylaşımdan sonra kısa sürede internet üzerinde fenomen hale gelen ve çeşitli haber kanallarında haberleri yapılan Atakan Kayalar isimli çocuk, akranlarına göre çok daha farklı olan konuşma tarzı ve hareketleriyle bir anda ülkenin gündemine oturdu. Ülkenin önemli beyinlerinden biri olacağı düşünülen Atakan Kayalar ile ilgili haberler, olayı magazinsel bir boyuta taşıyınca olayı farklı bir boyuta taşıyan yeni bir açıklamada daha bulunuldu.

Atakan Kayalar’ı yaptığı Twitter paylaşımıyla fenomen eden Fethi Çağıl, Kayalar’a ilk olarak bir kitap hediye etmek istediği zaman onun Kant’ın kitabını tercih etmesinden etkilendiğini, sosyal medyada kitap okumayı teşvik etmek için Atakan’ın kitaplara olan merakına dair video kaydını sosyal medyada yayınladığını ancak pişman olduğunu belirtti.

Atakan Kayalar’ın bir videosunu çekip Twitter üzerinde yayınlayan Fethi Çağıl, olayın bu raddelere kadar geleceğini hiç düşünmediğini, çocuğun hayatını olumsuz yönde etkilediğini düşündüğünü ve bu yüzden de pişman olduğunu belirtti. Atakan Kayalar’ın videosuna gelen yorumlar sebebiyle ıstırap çektiğini belirten Fethi Çağıl, yorum yapan insanlara çağrıda bulunarak “Izdırabımı ifade etmek istiyorum. Tüketmeyelim ne olur” ifadelerini kullandı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.