Atari Zamanlarındaki Platform Oyunlarını Özleyenler İçin Alwa’s Legacy Çıkıyor

97

Bazı oyunlar henüz yeni piyasaya sürülmüş veya sürülecek olmasına rağmen bundan uzun yıllar öncesine ait izler taşır ve bu genellikle bilinçli olarak yapılır. Günümüzde özellikle nostalji temalı platform oyunlarına yönelik büyük bir ilgi var. Bu ilgiye sahip oyuncular şimdi de yeni Alwa’s Legacy oyunuyla ilgilenebilir gibi gözüküyor.

Alwa’s Legacy yapımı ile ilgili yapılan açıklamalara göre oyun bu yaz içerisinde Nintendo Switch konsoluna ve PC platformuna çıkacak. Şu an da resmi internet sitesi üzerinden kapalı beta üzerinden PC oyuncularına kayıt imkanı sunan Alwa’s Legacy’i böylece deneme fırsatına sahipsiniz.

Oyuna dair oynanış görüntüleri içeren tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elden Pixels oyun tasarımcısı Mikael Forslind tarafından yapılan açıklamada “Boss’ları, gizemleri, zorlu platform unsurları ve keşfedilmeyi bekleyen geniş bir dünyası ile Alwa’s Legacy her zaman yapmak istediğimiz bir oyundu. Zor bir yolculuk oldu fakat hayranlarımızın sözleri ve desteği sayesinde gerçekleşti.” ifadeleri kullanıldı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.