Atlas güncelleme aldı

398

Son günlerde popüler oyunlardan biri olan Atlas için güncelleme çıktı. Daha önce çıkış tarihi iki defa ertelenen oyun, geçtiğimiz Aralık ayının sonuna doğru bilgisayar oyuncularıyla buluşmuştu. Şu an bazı eleştirilerle karşı karşıya kalan oyun için şimdi yeni bir güncelleme çıktı.

Oyun özellikle hatalarla sırıtıyordu. Şimdi yayınlanan güncelleme bu hataları ciddi oranda gideriyor. Öte yandan güncelleme, denizdeki canlıların zarar verme özelliğini %66 oranında azaltıyor. Yalnızca su canlılarında değil, aslan, timsah gibi canlıların verdiği hasar oranlarında da değişiklikler sunuluyor. V10.42 sürüm numarasıyla gelen güncelleme, Steam’de aktif olarak yayınlanmış durumda.

Bağlantı kopmalarından, sunucu performans optimizasyonu sorunlarından rahatsız olan oyuncular bu güncellemeyi gerçekleştirerek o konuda da kısmen iyileştirmeler alabilir. Bakalım Atlas bu yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların gönlünü kazanabilecek mi?
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.