Attack on Titan İçin Mobil Dönem Başlıyor

249

Attack on Titan oyunu yakında mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek. Mobil oyunların sayısı günümüzde oldukça arttı ve artık bunlara Attack on Titan’ın da dahil olacağını söyleyebiliriz.

Önemli oranda hayran kitlesi bulunan oyun için mobil platform duyurusu yapıldı. Oyun büyük olasılıkla aynı isimden mobil alanda kendisini gösterecek olup yine taktiksel bir oynanış üzerine kurulu olacak. Oyunun ilk etapta Amerika, Kanada, Avustralya gibi yerler için satışa çıkarılacağını belirtelim.

Attack On Titan içerikleri hali hazırda PC oyuncuları için satılmakta olup Steam üzerinde oldukça olumlu yorumlar aldığını belirtelim. Oyun yakında hem Android hem iOS tarafında kendisini gösterecek. Geliştirici ekip seride yer alan karakterlerin çoğunu oyuna ekliyor ve böylece oyuncular için alışılmış bir deneyim sunmaya çalışarak çok risk almıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.