Autobahn Police Simulator Oyunu Ücretsiz Oldu!

115

Steam’de normal fiyatı 41.40 TL olan Autobahn Police Simulator oyunu bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Z-Software tarafından geliştirilip Aerosoft GmbH tarafından 2015 yılında piyasaya sunulan simülasyon, polis sürüş oyunu Autobahn Police Simulator, Almanya’nın Autobahn adlı karayolunda geçiyor. Oyunda bir polis memurusunuz ve bu karayolunda düzeni sağlamakla görevlisiniz. Oyun şu an Steam üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Normal fiyatı 41.40 TL olan Autobahn Police Simulator , 7 Nisan tarihine kadar Steam üzerinden oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Steam incelemelerinden “Çoğunlukla Olumsuz” yanıtını alan oyuna bir şans vermek istiyorsanız 7 Nisan tarihine kadar oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Oyunu Steam kütüphanenize ücretsiz olarak eklemek istiyorsanız bu bağlantıya tıklayarak oyunun sayfasına giriş yapın. Sayfada bulunan “Hesaba Ekle” butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.