Battle Royale Oyunlarına Ubisoft Tarafından Bir Yenisi Ekleniyor

75

Son zamanlarda battle royale türü oyunlara yönelik büyük bir ilgi gösteriliyor. Ubisoft şirketi de bunun farkında ve bir süredir bu doğrultuda çeşitli hamleler yapıyor. Gelen bilgiler şirketin yakında Hyper Scape isimli yeni bir battle royale oyununu piyasaya sürmeye hazırlandığı yönünde.

Gelen bilgilere göre Ubisoft, Hyper Scape video oyununu çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Hızlı bir tempoya sahip olması beklenen füturistik FPS oyunu Hyper Scape hem PC hem konsollar için çıkışını gerçekleştirecek.

Gelen bilgilerin ilginç tarafı Ubisoft’un oyunu yayıncılarla birlikte tasarladığı şeklinde. Twitch ile yakın ilişki içerisinde geliştirilen oyun genel itibariyle hem Twitch izleyicileri hem de yayıncılar için heyecan verici olacak.

Görünen o ki Ubisoft battle royale türüne Hyper Scape ile yenilik getirmeye kararlı. Bunda başarılı olup olamayacağını ise zaman gösterecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.