Battlefield 5 öncesi Battlefield 1’i hala oynamayanlar için büyük indirim

432

Battlefield serisinin değerli oyunlarından Battlefield 1, Playstore üzerinde önemli bir indirim aldı. Gerçekleştirilen kampanya, Battlefield 5 oyununun çıkmasına az süre kala gerçekleştirildi. Böylece son Battlefield oyununu hala oynamayan oyuncular için yeni bir fırsat sunuluyor.

Battlefield 1, Birinci Dünya Savaşı temalı bir oyundu. 2016 yılında çıkan oyun, oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı ve günümüzde sevilerek oynanmaya devam ediyor. Battlefield 1 şimdi Playstore üzerinde oldukça cazip bir kampanya ile satılıyor. Normal fiyatı 408 TL olan oyunun Revolution sürümü, aldığı büyük indirimle 84.00 TL’den satılıyor. Standart sürümün fiyatı ise 48.00 TL. Revolution sürümde %79, standart sürümde ise %82’lik büyük indirimlerden bahsediyoruz.

Açıkçası oyun dünyasında çok fazla indirim, kampanya oluyor. Ancak böyle çok büyük bir indirimin söz konusu olduğu çok az kampanya var. Battlefield 1 oyununu oynamış da biri olarak 48.00 TL’ye  değecek bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.