Beklenen Oldu : Computex 2020 Ertelendi

73

Corona virüsü nedeniyle şu günlerde yaptığımız üç haberden biri erteleme olmaya başladı. Bu kez de Computex 2020 Fuarı’nın ertelendiği bilgisine ulaştık.

Teknoloji dünyasından pek çok firma korona virüsü sebebiyle bir bir işleri durdurma veyahut erteleme kararı alıyor. Bu kez de önemli etkinliklerden biri olan ve Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanan Computex 2020 ertelendi. Daha önce açıklanana göre etkinlik Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilecekti ancak salgın sonrası erteleneceği düşünülmeye başlamıştı.

Computex Organizatörü TAIPEI tarafından yapılan açıklamada etkinliğin iptal edilmediği ancak Eylül ayına ertelendiği ifade edildi. Açıklanana göre etkinlik 28 Eylül’de başlayacak ve 30 Eylül 2020 tarihinde son bulacak. Elbette bir aksilik yaşanması, virüsün beklenenden de fazla etkisini göstermesi durumunda yine ertelenmesi mümkün.

Son dönemde GDC 2020 de yine korona virüsü tedbirleri kapsamında ertelenmişti. Bu tarz haberleri önümüzdeki günlerde de görmeye devam edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.