Beklenen Özellik Sonunda WhatsApp’a Geldi!

388

WhatsApp kullanıcılarının en çok istediği ve beklediği özellik sonunda geldi. Bundan böyle WhatsApp’tan göndermiş olduğunuz mesajı geri alabilirsiniz.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a sonunda beklenen özellik geldi. Kullanıcıların sık olarak karşılaştığı “yanlış mesaj gönderme veya yanlış kişiye mesaj gönderme” sorunu artık kalkıyor. Bundan böyle göndermiş olduğunuz mesajı karşı taraf görmeden geri alabileceksiniz. Bu özellik ilk olarak  WhatsApp Beta sürümünü kullanan kullanıcılara gelmişti. Artık tüm kullanıcılar bu özellikten yararlanabilecek.Fakat mesajı geri alabilmek için 7 dakikalık bir süreniz var. Süre dolduktan sonra mesajınız gönderilmiş olarak kabul ediliyor. Ayrıca mesajı geri aldığınız takdirde karşı tarafa “Bu mesaj silinmiştir” şeklinde bildirim gidecek.

Göndermiş olduğunuz mesajı geri alabilmek için yapmanız gereken; Silmek istediğiniz mesajın üzerine dokunup basılı tutmak ve “Herkesten Sil”  seçeneğine tıklamak. Böylelikle göndermiş olduğunuz mesajı karşı taraf görmeden silmiş oluyorsunuz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.