Beklenen Özellik Sonunda WhatsApp’a Geliyor!

46

Kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen özellik nihayetinde WhatsApp’a dahil oluyor.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, piyasaya sunulduğu günden bu yana sadece kullanıcıların kendi telefonlarından giriş yapılabiliyordu. Bu durum ise belli bir anlarda can sıkıcı bir hal oluyordu. Kullanıcılar zamanla WhatsApp hesabına başka telefonlardan da giriş yapabilme hayalini kurmaya başlamışlardı ve nihayet hayaller de gerçek oluyor.

WABatelnfo tarafından yayınlanan bir rapora göre popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp şu sıralar kullanıcıların en fazla dört farklı telefonda WhatsApp hesaplarına giriş yapabilmeleri için çalışmalara başlamış durumda. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar artık birden fazla telefonda WhatsApp hesaplarına giriş yapabilecekler.

Bu özelliği kullanabilmek için kullanıcılar telefonlarının “Ayarlar > Bağlantılı Cihazlar” bölümünden WhatsApp hesaplarına farklı bir cihaz ekleyebilecekler ve istedikleri takdirde bu cihazları da ortadan kaldırabilecekler. Telefonunuza SMS olarak gelecek kod ile birlikte telefonu hesabınıza kolayca bağlayabileceksiniz. Bağlantılı cihazlar kısmı şu an telefonun ayarlar bölümünde yer almıyor fakat özellik aktif olduğu takdirde uygulamaya dahil olacaktır.

WhatsApp uygulamasına gelecek olan bu özelliğin tüm kullanıcılar için ne zaman aktif olacağı ise henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.