Below Bu Kez PlayStation 4’e Gelecek

77

Atmosferik rol yapma, macera oyunu Below, 14 Aralık 2018 tarihinde popüler sanal mağazalardan Steam üzerinden satışa sunulmuştu. 40,00 TL fiyat etiketiyle Steam üzerinde satışlarına devam eden oyun genel itibariyle bir hayli olumlu bir izlenim aldı.

Below’un şimdi de PlayStation 4 için çıkış yapacağı bilgisine ulaşıldı. Böylece PS4 sahipleri de artık oyundan faydalanabilecek. Üstelik yeni modlar da oyuna dahil ediliyor.

Below geliştiricisi Capybare Games’in kreatif direktörlüğünü yapan Kris Piotrowski, yaptığı açıklamada Below’a yeni bir mod dahil edileceğini ve söz konusu yeni modda oyuncuların açlık ve susuzluk mekanikleriyle uğraşmasına gerek kalmayacağını, modda ölmenin daha zor olacağını ve ölünse bile kalıcı bir başlangıç noktasından maceraya devam edilebileceğini aktardı.

Yayınlanacak olan yeni mod, oyunun PlayStation 4 için çıkış tarihi olan 7 Nisan 2020’de eş zamanlı olarak PC ve Xbox oyuncuları için de sunulacak. Böylece oyuncular 7 Nisan’da yapacakları güncellemeyle birlikte yeni modu deneyimleyebilecekler. Yeni mod özellikle de oyunu oynarken sinir olan, zor olduğunu düşünen oyuncular için faydalı olacak. Yeni modun isminin ise Keşif olacağını aktaralım. Adı üzerinde oyunun daha çok keşif mekaniklerini beğenip bu yönde oynamak isteyen oyuncular için biçilmiş kaftan olacak.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.