Beyond a Steel Sky Yakında PC İçin Çıkacak

79

Revolution Software firmasınca geliştirilen Beyond a Steel Sky video oyunu gelen bilgilere göre 16 Temmuz 2020 tarihinde Steam platformu üzerinden PC için çıkışını gerçekleştirecek.
Beyond a Steel Sky Windows işletim sistemli cihazların yanında Linux ve Mac işletim sistemli cihazlar için de destek sunacak.

Yeni Beyond a Steel Sky bir devam oyunu niteliğinde olacak. Yüksek tempolu bi hikayeye sahip olan Beyond a Steel Sky , merak uyandıran bulmacaları içerisinde barındıran heyecan uyandıracak bir cyberpunk oyunu olup sizi dinamik bir dünyada geçen coşkun bir maceraya davet ediyor.

Geliştirici, Beyond a Steel Sky oyununda yer alan bulmacaları çözebilmek için kullanıcıların iyi düşünmeleri, akıllarını kullanmaları gerektiğinin üzerine basıyor. Çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons’ın hayal gücüyle ortaya çıkan detaylara sahip olan Beyond a Steel Sky bakalım oyunculardan tam not almayı başarabilecek mi? Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.