BİM Bu Kez Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör Satışına Başlıyor

375

BİM alışveriş merkezlerinde bundan sonra Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satışı da gerçekleştirilecek. BİM resmi internet sitesinden katalog ile duyurulan bu bilgi, teknoloji severleri memnun edecek. Çünkü BİM genellikle teknoloji ürünlerini çok ucuza satmasıyla biliniyor.

BİM aslında bir gıda perakende satış mağaza zinciri ve teknolojik ürünleri satıyor olması da kulağa son derece ilginç geliyor olabilir. Fakat zaman zaman yaptığı bu sürprizlerde adeta mağazalara akın ediliyor ve stoklar kısa sürede tükeniyor. Geçtiğimiz günlerde uygun fiyata iPhone X satan BİM, bu kez de 200 TL civarında fiyatlara satılıyor olan Xiaomi Mi Bluetooth  Hoparlör cihazını 129 TL’den satacak.

OKU:  Xiaomi Mi 8 Türkiye fiyatı hakkında yeni gelişme

Ürünü BİM’den satın almak isteyenler için kampanyanın 16 Mart tarihinde başlayacağını belirtelim.

Vestel Venüs E2 5000 499.00 TL’den satılacak

BİM’in 16 Mart tarihinden itibaren satışa çıkaracağı bir başka teknolojik ürün de Vestel Venüs E2 5000 akıllı telefonu. 499.00 TL fiyat etiketiyle satılacak olan telefonun çok büyük bir indirime uğramayacağını belirtelim. Telefon zaten şu an da Teknosa platformunda 539.20 TL’den distribirütör garantili olarak, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi e-ticaret siteleri üzerinden de 500 TL gibi rakamlardan alınabiliyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir