BİM, Meizu Note 8’i uygun fiyattan satışa çıkarıyor!

229

Büyük perakende market zinciri BİM, uygun fiyatlı teknolojik ürünleri müşterileri ile buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sunduğu uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerini bir hayli mutlu eden BİM , şimdi ise ocak ayından bu yana ülkemizde satışta olan Meizu Note 8 modelini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Meizu Note 8, gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 632 işlemcisinden alıyor. 6 inç büyüklüğünde Full HD+ ekrana sahip telefonda 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunuyor. Arka yüzünde f/1.9 diyafram aralıklı 12MP ana kamera + 5MP ikinci kamera, ön yüzünde ise f/2.0 diyafram aralıklı 8MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 8.1 Oreo işletim sistemi tabanlı Flyme OS 7 ile çıkan Meizu Note 8’de MCharge hızlı şarj destekli 3600 mAh batarya mevcut. Ayrıca telefonda çift SIM kart desteği bulunuyor.

OKU:  BİM, Bu Hafta İki Farklı Telefonu Satışa Sunuyor!

Ülkemize 1699 TL’lik fiyat etiketi ile giriş yapan Meizu Note 8, 4 Ekim tarihinde 1.149 TL‘lik bir fiyatla BİM raflarında yerini alacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.