BİM, uygun fiyata Samsung Galaxy J7 Prime 2 satacak!

379

Perakende market zincirleri, teknolojik ürünler satışı konusunda adeta birbirleri ile yarış yapıyor. Özellikle de BİM ve A101. Geçtiğimiz günlerde size A101’in 11 Nisan’da Honor Play, Honor 9 Lite gibi modellerin satışını gerçekleştireceği haberini vermiştik. Bir haber de BİM cephesinden.

BİM, 12 Nisan tarihli aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Bu haftaki kataloğunda ise Samsung Galaxy J7 Prime 2 modeli yer alıyor. Uygun fiyatlı akıllı telefon arayan BİM müşterileri bu habere sevinecektir. Samsung Galaxy J7 Prime 2, gücünü sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemcisinden alıyor. 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip telefonda 3GB RAM ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Arka ve ön yüzünde 13MP kamera yer alan telefon parmak izi okuyucusuna da sahip. Kutusundan Android 7.1.0 işletim sistemi ile çıkan J7 Prime 2’de 3300 mAh batarya mevcut.

Samsung Galaxy J7 Prime 2, 12 Nisan tarihinden itibaren 1.299 TL‘lik bir fiyatla BİM mağazalarında yerini alacak. Ayrıca telefon Samsung Türkiye garantisine sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.