BioShock oyunları hala denemeyenler için indirime girdi

356

BioShock oyunları video oyunları tarihinde yer edinen oyunlardan ve geçtiğimiz dönemde BioShock Collection içeriği çokça karşımıza çıkmıştı.

BioShock her ne kadar popüler, alanının sevilen oyunlarından biri olsada çıkış yapmasının üzerinden uzun süre geçmiş olmasına rağmen hala oynamayan pek çok oyuncu var. İşte mevzu bahis oyuncular gerçekleştirilen yeni cazip indirimle birlikte oyunla tanışabilir. Üstelik BioShock Collection paketiyle birlikte oyun ve ek içeriklere da sahip olabilir.

BioShock Collection paketinin içerisinde BioShock Infinite, BioShock Remastered, BioShock Remastered 2 ve pek çok DLC bulunuyor. BioShock Infinite season pass da yine paket içerisinde yer alıyor. Paketin toplam fiyatı 99.00 TL idi. Aldığı %75 oranındaki büyük indirimle birlikte yeni fiyatı 24.75 TL oldu.

Kampanya 25 Mart gecesine kadar devam edecek olup oyunun 18 yaş sınırlandırmasının bulunduğunu, daha genç oyuncular için uygun görülmediğini belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.