Bip İle Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? Bip’te Engelleme Yöntemi

226

Bip uygulamasında bir kişiyi engellemek için seçenek sunulmaktadır. Mesajlaşma uygulamalarını kullanrken rahatsız olduğunuz kişiler olabiliyor ve bunları engelleme yoluna başvurmak isteyebiliyorsunuz. Yazımızda engelleme işleminin nasıl yapıldığına ilişkin olarak bilgiler veriyoruz.

Bip’te bir kişiyi engellediğinizde artık size mesaj gönderemez ve sizi göremez. Mesaj gönderdiğini düşünse dahi mesaj size ulaşmaz. Kişiyi engellemek ise oldukça basittir. Bir iki adımda kolayca yapılabilir.

Kalıcı olarak engelleme yapmak için ilk olarak engellemek istediğiniz kişinin profilini açmanız gerekiyor. Profilini açtıktan sonra sağ üstte yer alan işarete dokunun, sağ üst köşedeki işarete tıkladıktan sonra Engelle komutunu verin. Böylece o kişiyi engellemiş olacaksınız.

Engelleme işlemini doğru yapıp yapmadığınızı da kolayca kontrol edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Bip uygulamasının sol üst köşesinde bulunan menü seçeneğine dokunun ve oradan Ayarlar kısmına geçiş yapın. Engellenen Kişiler seçeneğine dokunun. Eğer engelleme işlemi uyguladığınız kişi listede bulunuyorsa o halde başarıyla tamamlanmış demektir.
3 thoughts on “Bip İle Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? Bip’te Engelleme Yöntemi

  1. Derin

    Sayım admin bir şeyi merak ediyorum. Engellediğimiz kişi bizi arayabilir mi? Mesajlar ulaşmadıysa ararsa bip ten ulalabilir mi?

    Reply

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.