Bip İle Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? Bip’te Engelleme Yöntemi

81
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bip uygulamasında bir kişiyi engellemek için seçenek sunulmaktadır. Mesajlaşma uygulamalarını kullanrken rahatsız olduğunuz kişiler olabiliyor ve bunları engelleme yoluna başvurmak isteyebiliyorsunuz. Yazımızda engelleme işleminin nasıl yapıldığına ilişkin olarak bilgiler veriyoruz.

Bip’te bir kişiyi engellediğinizde artık size mesaj gönderemez ve sizi göremez. Mesaj gönderdiğini düşünse dahi mesaj size ulaşmaz. Kişiyi engellemek ise oldukça basittir. Bir iki adımda kolayca yapılabilir.

Kalıcı olarak engelleme yapmak için ilk olarak engellemek istediğiniz kişinin profilini açmanız gerekiyor. Profilini açtıktan sonra sağ üstte yer alan işarete dokunun, sağ üst köşedeki işarete tıkladıktan sonra Engelle komutunu verin. Böylece o kişiyi engellemiş olacaksınız.

OKU:  Need for Speed Hot Pursuit Bir Süre İçin 7.75 TL'ye Düştü

Engelleme işlemini doğru yapıp yapmadığınızı da kolayca kontrol edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Bip uygulamasının sol üst köşesinde bulunan menü seçeneğine dokunun ve oradan Ayarlar kısmına geçiş yapın. Engellenen Kişiler seçeneğine dokunun. Eğer engelleme işlemi uyguladığınız kişi listede bulunuyorsa o halde başarıyla tamamlanmış demektir.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

TAG


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir