Biped 8 Nisan Günü PlayStation 4 İçin Çıkacak

91

Video oyunu Biped, 8 Nisan günü PlayStation 4 konsolu için çıkışını gerçekleştirecek. Habere dair detaylar aşağıda…

NExT Studios tarafından geliştirilen ve Meta Publishing şirketince yayıncılığı üstlenilen Biped, 27 Mart 2020 tarihinde PC platformu için piyasaya sürülmüştü. Steam üzerinde 25,00 TL fiyat etiketiyle satılan ve genel itibariyle oldukça olumlu izlenimler almayı başaran Biped, şimdi de PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Gelen son bilgilere göre Biped PlayStation 4 çıkış tarihi 8 Nisan 2020 olup böylece oyuncular çok kısa bir süre sonra Biped serüvenine PlayStation 4 konsollarından atılabilecekler.Biped içerisinde Sila ve Akui isimli iki ayaklı robotları kontrol ediyor ve karşınıza çıkan bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Sahip olduğu farklı kontrol şeması ve kendisine has bulmacalarıyla bu alanda önemli bir deneyim sunmaya gelen Biped, bakalım PC oyuncularını etkilediği gibi konsol oyuncularını da etkileyebilecek mi? Bunun cevabını zamanla göreceğiz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.