Biped Xbox One İçin 18 Eylül’de Çıkacak

12

Biped video oyunu daha önce PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmişti ve gelen bilgilere göre şimdi de Xbox One için çıkacak.

Oyunun geliştiricisi NExT Studios olup yayıncılığını ise META Publishing üstlenmişti. Yapılan açıklamalara göre oyun 18 Eylül 2020 tarihinde Xbox One platformu için de çıkışını gerçekleştirecek.

Biped bir bulmaca platform oyunu olup co-op tarza sahip bir yapım. İş birliğine dayalı bir oyun olup iki ayaklı minik bir robot olan Sila ve Aku’yu yan yana yürütüp aralarındaki bağı güçlendirmeye çalıştığınız bir yolculuğu ele alıyor. Maceralarınızı dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınız eşliğinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde gezegenin gizemli, güzel yerlerini keşfedip hazine toplayabiliyorsunuz. Bu tarz bir oyun arayan Xbox One kullanıcıları 18 Eylül’den itibaren kullanabilirler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.