Bir RPG Oyunu Daha Switch İçin Duyuruldu

46

Nintendo Switch konsolu hali hazırda yükselişini sürdürüyor. 2016 yılından bu yana pek çok oyun Nintendo Switch platformunda kendisini gösteriyor. Her ne kadar kullanım yaygınlığı olarak PlayStation 4’e yaklaşamasada kendisine has büyük bir kitleye ulaşan Nintendo Switch’i her geçen gün daha fazla kişi kullanıyor.

Son zamanlarda pek çok video oyununun Nintendo Switch için çıkacağı haberini alıyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklenecek. Oyun geliştirici firmalardan Early Morning Studio, yeni sıra tabanlı video oyunu RPG Vampire’s Fall: Origins’i Nintendo Switch için duyurdu. Oyunun önümüzdeki sonbahar ayları içerisinde Switch için çıkması bekleniyor.

Vampire’s Fall: Origins hali hazırda PC platformunda Steam üzerinden edinilebilmekte ve Android , iOS sürümleri de bulunmakta. Türkçe dil desteğine sahip oyması da önemli artılarından biri.

Orta çağ dünyasında geçen fantastik bir dünya sunan Vampire’s Fall : Origins video oyunu rol yapma ögeleriyle bezeli, 50 saatin üzerinde bir oynanış deneyimi sunan, diyalog seçeneklerine ve belli bir hikayeye sahip olan bir yapım.

Xbox One’a da duyuruldu

Vampire’s Fall: Origins video oyununun duyurulduğu tek alan Nintendo Switch değil. Gelen bilgilere göre Xbox One için de çıkışını gerçekleştirecek. Böylece iki konsolda birden aktif olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.