Bitmoji’ye Beklenen Saç ve Ten Rengi Özellikleri Eklendi

1064
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bitmoji uygulaması için saç ve ten rengi ile ilgili özellikler eklendi. Uygulama üzerinde yer alan avatarları daha kişisel bir hale getirebileceksiniz.

Bitmoji, Snapchat’i oluşturan Snap Inc. tüzel kişiliğinin sahip olduğu bir uygulama olup eğlence amaçlı üretilmiştir. İnsanlar kendilerine ait bir avatar ortaya çıkarıp pek çok devasa çıkartmayı bu uygulama üzerinden kullanabilir. Mesela aşağıdaki gibi:

Bitmoji için geliştirilen yeni Bitmoji Deluxe isimli özellik sayesinde uygulamaya onlarca yeni saç stili ve rengi, ten rengi, göz rengi, yüz özellikleri ve aksesuarlar ekleniyor.

Avatar oluştururken referans olabilmesi amacıyla öz çekim özelliğinden de yararlanabiliyorsunuz. Klasik bitmoji tarzları veyahut destekli bitstrip tarzları uygulamak sizin elinizde.

OKU:  Galaxy M30 tanıtım tarihi resmi olarak belli oldu

Yeni özelliklere Ayarlar alanına girerek erişeceksiniz. Ayarların içerisinde Avatar Tarzını Değiştir yazısı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Avatarınızın koyu veya açık, gölgeli veya gölgesiz olacağı sizin elinizde. Belirtilene göre bu avatar arayüzü kullanımına göre iki milyardan fazla farklı yüz ortaya çıkarabiliyor.

Bitmoji, esasen Snapchat‘e bağlı olan bir uygulama olmayıp Bitstrips tarafından geliştirildi. 2016 yılında Snap Inc. şirketine satıldı.

iOS ve Android için dağıtılıyor

Şu an Bitmoji Deluxe dağıtım işlemi başladı. iOS ve Android cihazlarda kullanabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir