Black Desert PlayStation 4 İçin Çıkıyor Mu? Belli Oldu

119

Bulunduğu türde önemli bir yere sahip olan Black Desert, bu zamana kadar PC ve Xbox One platformunda pek çok oyuncuyla buluştu. Oyunun toplam kayıtlı kullanıcısı 20 milyonu aşarken şirketin kasasına da 1 milyar doların üzerinde bir gelir kazandırdığı biliniyor.

Oyun PC ve Xbox One için çıkmasına karşın PlayStation 4 tarafına gelmemişti. İşte şimdi buna dair bazı gelişmeler yaşandı. Black Desert, 4 Mart 2019 günü Xbox One için çıkmıştı. Şimdi de PlayStation 4 için çıkması söz konusu. Oyun 22 Ağustos 2019 tarihinde PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun hali hazırda ön sipariş aşamasına da girmiş olduğunu belirtelim.

OKU:  Mi Mix 3 süper gece modu özelliğini aldı

Bir kullanıcı dilerse şu an PlayStation Store platformuna girip oyunun ön siparişini yapabilir. PlayStation 4’e gelen sürümün bazı ek içeriklere de sahip olacağını belirtelim. Örneğin çöller, sahil kasabaları, farklı sınıf becerileri gibi yeni içerikler bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.