Black Shark 2 bu kez resmi olarak tanıtıldı

64

Bir süredir hakkında çeşitli sızıntılar dolaşan Xiaomi Black Shark 2 atkıllı telefonu bu kez resmi olarak tanıtıldı. Böylece cihazın özellikleri ve pek çok detay ortaya çıkmış oldu.

Black Shark akıllı telefonu 6.39 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olup Snapdragon 855 işlemci içeriyor. Cihazda grafik birimi olarak ise Adreno 640 GPU bulunuyor. Black Shark 2 aynı zamanda üç farklı RAM ve 2 farklı depolama alanı seçeneğiyle geliyor. Ürün 6 GB – 8 GB ve 12 GB olmak üzere üç farklı RAM versiyonuna sahip olup depolama alanı olarak ise 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçenekleri sunuyor.

OKU:  180 TL'lik Vampyr şimdi indirimde

Üründe kamera olarak ise 12 MP + 12 MP f/1.7 + f/2.2 çift arka kamera ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip 20 MP ön kamera bulunuyor. Donuk gümüş ve gölge siyahı olmak üzere iki enteresan renk seçeneğine sahip olan Black Shark 2’de hızlı şarj desteğine sahip 4000 mAh batarya bulunuyor.

Black Shark 2 genel itibariyle oyuncular için üretilen bir akıllı telefon olup Xiaomi’nin özel serilerinden biri olan Black Shark’ın yeni ürünü diyebiliriz. Üst seviye oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular bu üründen faydalanabilir ancak maliyetinin yüksek olduğunu da ifade etmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir