Bloodstained : Curse of the Moon 2 PC ve Konsollar İçin Duyuruldu

63

Bloodstained : Curse of the Moon 2 oyunu ile ilgili beklenen duyuru yapıldı. Açıklanana göre Bloodstained : Curse of the Moon 2 hem PC hem konsollar için çıkacak.

Yeni Bloodstained : Curse of the Moon 2 , konsol tarafında PlayStation 4 , Xbox One ve Nintendo Switch üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. Bloodstained : Curse of the Moon ilk oyunu ise bundan iki yıl önce yani 2018 yılının Mayıs ayında çıkışını gerçekleştirmişti. Yeni Bloodstained : Curse of the Moon 2 ise ilk oyunun devam oyunu niteliğinde ve ilk oyuna nazaran çok daha fazla geliştirilen ve daha fazla içeriğe sahip olan bir oyun. Tabii yine de belki ilk oyunun havasını yakalayamayanlar olacaktır.

Bloodstained : Curse of the Moon 2 iki boyutlu 8-bit platform aksiyon oyunu olup içerisinde yeni bir hikaye ve dört oynanabilir karakter barındıracak. Söz konusu karakterler arasında Dominique ve Zangetsu da yer alıyor. Karakterlere göre yeni oynanış şekilleri de oyuncuları bekliyor.

Bloodstained : Curse of the Moon 2 hakkında yayınlanan tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz :
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.