BMW Aylık Abone Sistemine Katılanlar İstediği Tüm Arabalara Binebilecek

384
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

BMW ilginç bir abonelik sistemi ile karşımıza çıktı. Yeni sistem, aylık abonelik hizmeti olarak karşımıza çıkıyor ve ilginç yanı istediğiniz arabaya binebilmenizi sağlıyor. Nasil yani?

Şöyle ki; Bu sistem araç kiralamaya epey benziyor. Araç kiralama işinin biraz daha lüks  bir hali olduiğunu söyleyebiliriz. Her ay BMW’ye belli miktarda ödeme yapıyorsunuz ve bu ödeme karşılığında anahtar teslim farklı araçları seçip binebiliyorsunuz. Onları bir süre kullanıp ardından başkasıyla değiştirebiliyorsunuz. Bu durum aylık abonelik süreci devam ettikçe sürüyor.

Aylık abonelik ücretleri  2000 Dolardan başlıyor ve bunun içerisine maalesef başlıkta belirttiğimiz istediğiniz arabaya binme gibi bir lüks geçerli değil. Zaten o ifade mecazi bir anlam ifade ediyor çünkü aylık abonelikte daha da fazla para vermeniz gerekiyor ki binebileceğiniz araç sayısı artsın. Mesela 3.700 Dolar aylık abonelik ücreti ödediğiniz taktirde M5, M6, X5M, X6M gibi SUV araçlara binebiliyorsunuz. 2000 Dolar ödediğiniz taktirde bu araçlara binmeniz söz konusu değil.

OKU:  Güçlü donanıma sahip Honor 20 Pro geliyor!

Bu sistem ilk olarak ABD’de test edilmeye başlanıyor. Yakın zamanda diğer bölgelere de yayılacak gibi gözüküyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

TAG


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir