Bütçe Dostu Palit Türkiye Pazarına Katıldı

101

Palit firması donanım dünyasında çeşitli grafik kartlarının özen soğutma çözümleriyle karşımıza çıkmıştı. Palit’in ürün gamında özellikle her seviyeden NVIDIA grafik kartların bulunması ve bunların farklı tasarımlar içerisinde oldukça makul fiyatlardan kullanıcılara sunulabilmesi oldukça önemliydi.

Uzun bir süredir ülkemiz pazarında bulunmayan Palit, bundan sonraki süreçte EKSA distribütörlüğünde ülkemiz pazarında da faaliyet göstermeye başlıyor. Palit, RTX de dahil olmak üzere pek çok NVIDIA marka grafik kartının özel soğutmalı tasarım çözümleriyle karşımıza çıkacak ve yine uygun fiyatıyla dikkat çekmesi bekleniyor.

Palit grafik kartları uzun süredir pazarda bulunamıyordu ve bu durum Türk kullanıcıları rahatsız etmekteydi. Tayvanlı şirkete hiçbir firmanın distirübütörlük yapmaması bunun temel sebebiydi ve artık bu sorun EKSA distribütörlüğü ile aşıldı.

NVIDIA Palit grafik kartları Gamingpro, Jetstream, StormX, Gamerock gibi modellere sahip olacak. Bu modeller overclock ihtiyacına göre farklı soğutma çözümleri ve tasarımsal yapıyla gelecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.