Call of Duty: Mobile Tatsız Başladı

151

Call of Duty: Mobile , iOS ve Android için çıktı çıkmasına ama bazı memnuniyetsizlikler var. Call of Duty: Mobile bir süredir oyuncular tarafından heyecanla bekleniyordu ancak işler istendiği gibi gitmemiş gibi gözüküyor. Çünkü oyun daha ilk günlerinde hatalarla gündeme geliyor.

Akıllı telefonlar için çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Mobile, giriş sorunu ile dikkat çekti. Pek çok oyuncu oyuna girmekte zorlandı ve bu duruma sosyal medya mecraları üzerinden tepki gösterdi.

Oyuncular  yükleme ekranında takıldıklarını ifade ederken ‘Update download failed’ şeklinde hatanın çıktığının altı çiziliyor.  Activision çalışanları sorunun farkında ve kaynağı üzerinde çalışmalara devam ediyor.

Call of Duty, özellikle PC tarafında oldukça sevilen , popüler bir seri olup geçmişi bundan uzun yıllar öncesine dayanıyor. Böyle bir serinin akıllı telefonlara gelmiş olması heyecan kazandırmıştı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.