Call of Duty Modern Warfare ve Warzone Güncellemesi Oyuncuları Kızdırdı

107

Genellikle oyunlar için güncellleme yayınlandığı zaman oyuncular bundan memnun olurlar çünkü oyunda önemli değişiklikler , düzeltmeler gerçekleştirilmiş olur. Ancak bu güncelleme boyutu çok fazla olduğu zaman ve sık güncelleme geldiği zaman oyuncular artık bıkabiliyor hatta oyunu silme yöntemine başvurabiliyorlar.

Call of Duty : Modern Warfare ve Warzone için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme PlayStation 4 konsolunda 20.2 GB, Xbox One konsolunda 31 GB, PC’de 30.1 GB boyutta. Güncellemenin boyutunun bu kadar fazla olması ise oyuncuları kızdırmışa benziyor. Pek çok oyuncu, oyunda önemli bazı sorunlar bulunduğunu rapor etmekte ve Call of Duty ekibi çeşitli sorunlar üzerine düzeltmeler yayınlamakta ancak şu ana kadar hala oyuncuların tam olarak istediği sorunsuz oynanış söz konusu olmadı. Aynı zamanda güncelleme boyutlarının çok yüksek olması oyuncuları rahatsız etmişe benziyor.

Güncellemeyle gelen başlıca değişikliklere baktığımız zaman ise Warfare’a Gunfight haritası Aisle 9 ve multiplayer haritası Hardhat eklendiği ve oyun listesine Aisle 9 için Face Off Moshpit ve Hardhat için 24/7 dahil edildiği görülüyor. Warzone oyuncularını ise zırh sağlayan Armor Box ve yeni silahlar beklemekte. Bazı silahlarda denge değişiklikleri de yapıldı. Örneğin Fal ve SCAR silahlarının nişan alma süreleri ve sniper kullanırken nefesi uzun süre tutmanın cezası azaltıldı. Benzer ufak tefek değişiklikler de bulunuyor ancak güncellemenin neden bu kadar yüksek boyutlu olduğu konusu tam bir muamma.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.