Call of Duty: WWII Kısa Süreliğine Büyük İndirim Aldı!

70

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve çok sevilen oyunlardan Call of Duty: WWII, Steam’de kısa süreliğine yüzde 67 oranında indirim aldı.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilip 2017 senesinde Activision tarafından piyasaya sunulan İkinci Dünya Savaşını konu alan FPS oyunu Call of Duty: WWII, piyasaya sunulmasının ardından ses getiren yapımlardan olmayı başardı. Birçok oyuncu tarafından büyük bir beğeni ile oynanan oyun 1944-1945 yılları arasında yaşanan 1. Piyade bölüğündeki 12 kişilik ekibin başından geçen olayları konu alıyor. Bu oyunda işgal altında olan Belçika, Fransa ve Ren Nehri boyunca Almanya ile savaşıyorsunuz.

Steam oyuncu incelemelerinden “Çoğunlukla olumlu” yanıtını alan ve normal fiyatı 209 TL olan Call of Duty: WWII oyunu “Hafta Ortası Çılgınlığı” etkinliği kapsamında Steam üzerinde yüzde 67 indirim alarak 68.97 TL’ye oyunculara sunuluyor. Bu indirimin geçerlilik süresi ise 17 Mayıs 2020. Oyunun Steam sayfasına erişmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.