Carrion Korku Oyunlarına Farklı Bir Perspektiften Bakmanızı Sağlayacak

48

Korku ve vahşet oyunlarında genellikle kurban edilen tarafta oluyoruz. Canımızı kurtarabilmek için oradan oraya çaresizce koşturduğumuz korku oyunlarının yanı sıra tam aksine yaratığı oynadığımız video oyunları da bulunuyor. İşte yeni Carrion oyunu bunlar arasında özellikle dikkat çeken farklı bir yapım olacak.

İki boyutlu grafik düzenine sahip olan Carrion genel itibariyle platform oyunu ancak içerisinde farklı mekanikler barındırıyor. Oyunda bir laboratuvara hapsedilen biçimsiz oldukça tuhaf ve ürkütücü bir yaratığı kontrol ediyoruz. İlk iş tutsak edildiğimiz yerden kaçıyoruz ve sonra laboratuvarın çıkışına doğru adeta etrafı katlederek ilerliyoruz ve etrafı katlettikçe daha da büyüyoruz.

Devolver Digital tarafından yayıncılığı üstlenilen ve geliştiriciliğini Phoiba Game Studio’nun üstlendiği Carrion video oyunu 23 Temmuz günü hem PC hem konsollar için çıkışını gerçekleştirecek olup oyun şu an ön sipariş olarak da kendisini gösteriyor. Carrion’ı Steam üzerinden demo sürüm olarak deneyerek oynamanın da mümkün olduğunu belirtelim.

Carrion oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz :

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.