Chip’s Challenge Steam Üzerinde Ücretsiz Hale Geldi

18

Oyun sanal mağazalarından Steam, video oyunu dünyasında giderek daha büyük bir pazara sahip oluyor. PC platformunda vazgeçilmez hale gelen Steam platformunda çok sayıda oyun bulabilmek mümkün oluyor. Chip’s Challenge’ oyunu da bunlardan biri ve üstelik şimdi ücretsiz hale geldi.

Chip’s Challenge tarihi epey eskiye dayanan bir oyun. Hatta o kadar eski ki 1989’da Atari Lynx için çıktı ve daha sonra DOS ile Windows’a port edildi. Klasik bulmaca oyunlarından biri olarak kabul edilen Chip’s Challenge, PC platformu üzerinde Steam mağazasında ücretsiz bir hale geldi. Üstelik kalıcı bir şekilde ücretsiz oldu.

Oyunun ücretsiz olan Steam versiyonunda 144 seviye bulunmakta olup seviyeleri geçtikçe zorluk düzeyi de artıyor. Nostaljik klasik olarak tabir edilebilecek bir oyun arayanlar için edinilmesi gereken bir oyun olduğunu söylemek mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.