Çiçeği Burnunda Mordhau Steam’de En Çok Satanlarda Listelendi

355

Mordhau oyunu henüz daha yeni piyasaya sürülmesine karşın oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı. Steam’e Nisan ayının son günlerinde dahil olan oyun, bir haftalık ilk zaman dilim içerisinde Steam’de en çok satanlar etiketi aldı.

Son zamanlarda battle royale akımı bir hayli popüler ve bu yüzden pek çok şirket yeni battle royale oyunları piyasaya sürüyor. Mordhau oyunununda bunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz ancak Mordhau’nun önemli bir farkı bulunuyor. Mordhau oyunu orta çağ zamanını konu ediniyor ve oynanış olarak son zamanlarda orta çağ temalı en çok konuşulan oyunlardan biri olan Kingdom Come Deliverance’a benziyor.

Oyunda topuz, ok, kılıç gibi silahlar yer almakta olup dilerseniz at üzerinde dilerseniz de yaya olarak ilerleyip savaşlarda hünerlerinizi gösterebiliyorsunuz.

Fiyatı 50,00 TL olan oyun, çıkışının ilk haftası olmasından ötürü kısa süreliğine %10 indirimli olarak 45,00 TL’den satılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.