Çift ekranlı Vivo Nex 2’nin tanıtım videosu yayınlandı

161

Üç arka kamerası ve çift ekranıyla oldukça dikkat çeken Vivo Nex 2’nin tanıtım videosu yayınlandı.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden olan ve günümüzde aslında çoğu kişi tarafından bilinmeyen marka olan Vivo, Vivo Nex modeli ile çerçevesiz ekranlı akıllı telefon olayına ilk adım atan markalar arasında yerini alıyor. Geçtiğimiz yıl tanıttığı Vivo Nex modeli tasarım anlamında kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bu modelin ardından da kullanıcılar Vivo Nex 2’nin beklentisi içine girdiler. Geçtiğimiz günlerde High Tech News adlı YouTube kanatlı, “Vivo Nex 2 Offical Teaser” başlıklı videosu ile Vivo Nex 2’nin tanıtım videosunu gözler önüne serdi.

OKU:  Vivo V11 Pro ön satışları kullanıcılara sunuluyor

Ortaya çıkan reklam görsellerine göre Vivo Nex 2’nin çift ekranla geleceği kesinleşmiş durumda. Hem önünde hem arkasında ekran bulunacak olan telefon rakiplerinden tamamen ayrılacak. Telefona yandan bakıldığında ise oldukça ince bir yapısı olduğu aşikar. Söylenenlere göre arka yüzünde bulunan kameralarla selfie çekmek mümkün olacak.

Çin’den gelen bilgilere göre Vivo Nex 2, 11 Aralık tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlikte tanıtılacak. Telefonun tanıtım videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir