Company of Heroes 2 Humble Bundle Aracılığıyla Ücretsiz Oldu

722

Company of Heroes 2 oyunu, 16 Aralık 21:00 tarihine kadar ücretsiz oldu. Strateji türünde oyunlar sevenler kısa süre için geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilir.

Humble Bundle platformunda sık sık çeşitli oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor ve genellikle iki günlük bir süre tanınıyor. Oyun sunulduktan sonra iki gün içerisinde Humble Bundle internet adresine girip oyunu aldığınızda Steam kodunu kullanarak etkinleştirme işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Humbel Bundle adresinde benzer bir kampanya daha yapıldı. Bu kez de Company of Heroes 2 ücretsiz olarak sunuluyor. Yarın akşama kadar geçerli olacak olan bu fırsatın asıl özelliği oyunun tam sürümünün süresiz olarak veriliyor olması. Avantajdan yararlanabilmek için bu bağlantıyı  ziyaret edip oyunu ücretsiz  olarak alın.

Company of Heroes 2 Konusu

2013 yılında piyasaya sürülmüş strateji temalı bir video oyunudur. Windows ve Linux için geliştirilmiştir. 2.Dünya Savaşı’nı konu edinmektedir. 2.Dünya Savaşı’nda Kızıl Ordu’yu kontrol ediyor, stratejiler belirleyerek savaştan galip ayrılmaya çalışıyoruz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.