Conan Exiles bir süreliğine yarı fiyatından satılıyor

225

Alanında dikkat çeken popüler oyunlardan biri olmayı başaran Conan Exiles, Steam platformu üzerinde 109,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta idi. Oyun şu an %50 indirimli olarak 54,50 TL’den satılmaya başlandı ve bu kampanya bir süre daha devam edecek.

Kampanya kapsamında toplam 5 ürünü içerisinde barındıran Conan Exiles – Deluxe Edition içeriğinin de %40 oranında indirim aldığını ifade etmek gerekiyor ve en avantajlı paket bu gibi gözüküyor. Paketin normal fiyatı 189.99 TL olup indirimli fiyatı 113.99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz DLC içeriklerini de ayrı ayrı olarak indirimli şekilde satın alabilirsiniz ancak tek tek satın almak pek fiyat avantajı sağlamıyor.

Conan Exiles toplam 12 dil için resmi destek sunmakta olup bu diller arasında Türkçe maalesef bulunmamakta. Funcom tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını da yine Funcom üstlenmişti.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.