Control Ultimate Edition Duyuruldu

49

Control Ultimate Edition ile ilgili olarak yeni gelişmeler meydana geldi. Oyun bu ay içerisinde Steam üzerinde yayınlanacak.

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve yayıncılığını 505 Games şirketinin üstlendiği Control Ultimate Edition duyuruldu.

Remedy imzalı Control Ultimate Edition gelen bilgilere göre 27 Ağustos 2020 tarihinde PC platformu için piyasaya sürülecek. Control Ultimate Edition ilk olarak PC platformu için çıkacak olmasının yanı sıra konsollar için de çıkış yapacak.

Oyun 10 Eylül 2020 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 üzerinden çıkacak ve sürpriz bir şekilde PC oyuncuları için Epic üzerinden de yayınlanacak. Yani oyun ilk olarak Steam’e gelecek ancak Eylül ayında Epic’e de gelecek.

Ultimate Edition içeriğinde ana oyun, birinci ve ikinci genişleme paketi bulunacak. Oyunun piyasaya sürülmesinden itibaren tüm içerik güncellemelerine de sahip olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.