Crash Bandicoot 4 Seviyeler Bakımından Devrim Yaşatacak

53

Crash Bandicoot serisi piyasaya sürüldüğü ilk oyundan bu yana platform oyunları arasında çok özel bir yere sahip. PlayStation tarihinin en önemli oyunlarından biri olarak kabul edilen Crash Bandicoot günümüzde hala geliştirilmeye devam edilen bir seri. Toys for Bob şimdi yeni bir Crash Bandicoot oyunu üzerinde çalışma sergiliyor.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time isimli yeni oyun, gelen bilgilere göre seviyeler bakımından devrim yaşatacak. Çünkü bundan önceki üç oyunun seviyeleri boss savaşları da dahil olmak üzere toplam 85 seviyeydi. İlk oyunda 26 seviye, ikinci oyunda 27 seviye, üçüncü oyunda 32 seviye bulunmaktaydı. Crash Bandicoot 4 ise 100’ün üzerinde seviyeye sahip olacak. Bu bilgi GameStop’ın müşterilerine gönderdiği bir e-posta ile ortaya çıkarken bu gelişme oyuncuları heyecanlandırdı.

Crash Bandicoot 4 Çıkış Tarihi

Gelen bilgilere göre Crash Bandicoot 4 video oyunu 2 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun hem Xbox One hem de PlayStation 4 için çıkış yapacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.