Creative SXFI Gamer Ürünü Tanıtıldı

89

Ses teknolojileri pazarında hizmet vermekte olan Creative, ülkemizde de bu alanda popüler markalardan biri olarak kabul ediliyor. Kulaklık ekipmanları da geliştiren Creative, bu sefer de SXFI Gamer isimli oyunculara özel kulaklığını duyurdu.

Yeni SXFI Gamer, isminden de anlaşılabileceği üzere oyuncuların oyunlarda daha iyi bir ses deneyimi yaşayabilmesi için oyunculara özgü olarak tasarlanan bir kulaklık. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlar için konforlu bir ürün olmasına özen gösterilmiş.

Ürünün sahip olduğu 7.1 sanal ses desteği, kulağın şekline göre sesi optimize edebilmesi ile dikkat çekiyor. Creative, X-Fi teknolojisinin nimetlerini bu ürün ile ortaya çıkarmaya çalışıyor ve ürünün isminde de SXFI ibaresinin geçiyor olması bunu açıkça gösteriyor.

Kulaklığın dahili CommanderMic mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofon berrak ses sunabilmek amacına yoğunlaşıyor. Aynı zamanda RGB aydınlatma tasarımına sahip olan Creative SXFI Gamer kulaklığı bu bağlamda da oyuncuların gözüne hitap etmeyi başarıyor. Siyah kulaklığın üzerinde şık gözüken bir LED aydınlatma sistemi bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.