Crusader Kings III İçin Peş Peşe Tanıtım Videoları Yayınlanıyor

71

Crrusader Kings serisi bu zamana kadar strateji oyunları arasında önemli bir yere sahip oldu. Bazı oyuncular seriyi biraz itici bularak çok yanaşmak istemesede genel olarak yıllara meydan okuyan oyunlar ortaya koymayı başardı ve özellikle Age of Empires benzeri ve alternatif oyun isteyenler Crusader Kings oyunlarına genellikle şans vermişlerdir.

Paradox Interactive firması çok yakında Crusader Kings serisine yeni bir oyun daha dahil edecek. Yeni oyununun ismi beklendiği üzere Crusader Kings III olacak. Seriye yeni bir hareketlilik kazandırmak isteyen Paradox Interactive, yeni Crusader Kings III oyunu ile ilgili pek çok tanıtım videosu paylaşmayı ihmal etmiyor. İki gün önce YouTube üzerinden bir oynanış tanıtım videosu yayınlamıştı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Paradox şimdi de Crusader Kings III ile alakalı yayınladığı yeni videosunda oyunun hikaye tarafına değiniyor. İşte o video:

Oyuncuların yayınlanan tanıtım videoları ile alakalı olarak genel izlenimleri olumlu düzeyde gözüküyor. Yine de elbette her şey oyun çıkış yaptıktan sonra belli olacak. Şu an Crusader Kings III ile ilgili Paradox’un Steam ana sayfasına büyük bir afiş reklam verdiğini de belirtelim. Böylece Steam’e giren her oyuncu Crusader Kings III’ten haberdar oluyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.