Crysis Remastered Hakkında Son Gelişmeler

48

Crysis serisi bu zamana kadar üç ana oyuna ve ek içeriklere sahne oldu. Crysis Remastered ile birlikte seri en başa dönecek. Crysis ilk oyununun elden geçirilmiş versiyonu olan Crysis Remastered yakında piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz günlerde ilik tanıtım videosu yayınlanan Crysis Remastered ile ilgili olarak gelen son bilgiler Crysis Remastered oynanış fragmanının da çok yakında yayınlanacağını gösteriyor. Gelen bilgiler 1 Temmuz 2020 günü yani yarın oynanış fragmanının resmen yayınlanacağı yönünde. Crysis Remastered ilk oynanış fragmanı 01 Temmuz 2020 Türkiye saate ile 19.00’da yayınlanacak.

Crysis Remastered PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Multiplayer moduna sahip olmayacak olan oyun aynı zamanda Crysis için sonradan çıkan Crysis Warhead oyununu içermeyecek. Bakalım ilk Crysis oyununa nazaran nasıl farklılıklar sunacak? Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.