Crysis Remastered Sadece İlk Oyunu İçerecek

123

Crytek cephesinden Crysis ile ilgili olarak yeni bir açıklama geldi. Buna göre Crysis Remastered sürümünün yalnızca ilk oyunu kapsayacağı kesinleşti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Crysis 1 için remastered sürümünün çıkacağını ifade etmiştik. Bu sürümle birlikte yeni CryEngine teknolojisinin gücünü göstermek isteyen Crytek’ten temsilci tarafından yeni bir açıklamada bulunuldu. Buna göre Crysis Remastered sürümünün yalnızca ilk oyunu kapsayacağı, devam oyununu kapsamayacağı açıklandı.Böylece Crysis Warhead Remastered iddiaları da yalanlanmış oldu.

Crysis Remastered, özellikle Crysis evrenini daha önce tatmayan oyuncular için değerli bir başlangıç olacak. Onun dışında daha önce Crysis oynayıp da daha güçlü grafiklerle tekrar deneyimlemek isteyen oyuncular için de güzel bir fırsat olacaktır. Ancak bu noktada hangi fiyattan satılacağı konusu da önem taşıyor elbette.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.