Crysis Remastered Switch Çıkış Tarihi Belirlendi

68

Crysis video oyununun grafiksel açıdan yenilenen sürümü olan Crysis Remastered üzerinde geliştirici Crytek firmasının çalışmaları devam ediyor ve oyun çok yakın bir zamanda resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Son gelişmelerden yola çıkarsak; Crysis Remastered sürümünün Switch versiyonu 23 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Şu an Crysis Remastered, Nintendo eShop üzerinde de 29.99 Dolar fiyat etiketi ile ön siparişe sunulmuş durumda. Crysis Remastered PC , PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihleri ise ertelendi.

Normalde 13 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülecekti yani tıpkı Nintendo Switch platformunda olduğu gibi bu platformlara da aynı tarihte çıkacaktı ancak oyunla ilgili yayınlanan videolardan yola çıkılarak yapılan olumsuz eleştirilerden sonra Crytek firması oyun üzerinde biraz daha iyileştirme yaparak o şekilde çıkarmaya karar verdi. Şu an hangi tarihte piyasaya süreceğine yönelik net bir bilgi bulunmadığını belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.